Ladysmith Secondary School
Ladysmith Secondary School
Explainer
| Date: | 2026/04/30, 12:16 |
| Temperature: | 17.7 °C L: 7.2 °C, H: 18.4 °C |
| Humidity: | 56 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1021 hPa |
| Insolation: | 640 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SSE |


