Ladysmith Secondary School
Ladysmith Secondary School
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 07:55 |
| Temperature: | 12.0 °C L: 8.8 °C, H: 14.5 °C |
| Humidity: | 79 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1017 hPa |
| Insolation: | 184 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr WNW |


