John Stubbs Memorial School
John Stubbs Memorial School
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 14:06 |
| Temperature: | 18.1 °C L: 10.0 °C, H: 18.1 °C |
| Humidity: | 57 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1015 hPa |
| Insolation: | 851 W/m2 |
| UV Index: | 7 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr S |


