John Stubbs Memorial School
| Date: | 2026/04/29, 17:48 |
| Temperature: | 15.2 °C L: 6.6 °C, H: 15.9 °C |
| Humidity: | 58 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Pressure: | 1022 hPa |
| Insolation: | 392 W/m2 |
| UV Index: | 2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SSW |