John Stubbs Memorial School
John Stubbs Memorial School
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 18:15 |
| Temperature: | 22.2 °C L: 10.0 °C, H: 22.2 °C |
| Humidity: | 42 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1013 hPa |
| Insolation: | 295 W/m2 |
| UV Index: | 2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr W |


