John Stubbs Memorial School
John Stubbs Memorial School
Explainer
| Date: | 2026/04/29, 17:37 |
| Temperature: | 15.4 °C L: 6.6 °C, H: 15.9 °C |
| Humidity: | 57 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Pressure: | 1022 hPa |
| Insolation: | 424 W/m2 |
| UV Index: | 3 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr S |


