Vancouver Island University
Vancouver Island University
Explainer
| Date: | 2026/04/30, 10:05 |
| Temperature: | 15.4 °C L: 11.4 °C, H: 20.2 °C |
| Humidity: | 61 % |
| Dewpoint: | 8 °C |
| Pressure: | 1020 hPa |
| Insolation: | 588 W/m2 |
| UV Index: | 2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SSE |


