Vancouver Island University
Vancouver Island University
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 09:12 |
| Temperature: | 16.0 °C L: 12.5 °C, H: 17.2 °C |
| Humidity: | 63 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1016 hPa |
| Insolation: | 434 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr ESE Gust: 1.6 km/hr |


