Saturna Elementary School
Saturna Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/05/02, 16:06 |
| Temperature: | 22.5 °C L: 12.2 °C, H: 22.6 °C |
| Humidity: | 41 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1013 hPa |
| Insolation: | 604 W/m2 |
| UV Index: | 2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr WNW |


