Saturna Elementary School
| Date: | 2026/05/01, 19:13 |
| Temperature: | 18.6 °C L: 8.6 °C, H: 20.2 °C |
| Humidity: | 41 % |
| Dewpoint: | 5 °C |
| Pressure: | 1013 hPa |
| Insolation: | 56 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr WSW |