Saturna Elementary School
Saturna Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/04/30, 12:33 |
| Temperature: | 16.9 °C L: 7.2 °C, H: 19.5 °C |
| Humidity: | 32 % |
| Dewpoint: | 0 °C |
| Pressure: | 1019 hPa |
| Insolation: | 574 W/m2 |
| UV Index: | 3 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr NW |


