| Date: | 2026/04/30, 17:06 |
| Temperature: | 23.0 °C L: 5.7 °C, H: 23.1 °C |
| Humidity: | 44 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1019 hPa  |
| Insolation: | 461 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 1 km/hr ENE Gust: 3.2 km/hr |
| Inside Temperature: | 19.3 °C |
| Inside Humidity: | 59.0 °% |