Piers Island
Piers Island
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 10:39 |
| Temperature: | 14.9 °C L: 10.6 °C, H: 15.6 °C |
| Humidity: | 61 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Pressure: | 1017 hPa |
| Insolation: | 1772 W/m2 |
| UV Index: | 2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 2 km/hr -- Gust: 6.4 km/hr |


