Longacre
Longacre
Explainer
| Date: | 2026/04/30, 17:18 |
| Temperature: | 22.8 °C L: 5.7 °C, H: 23.1 °C |
| Humidity: | 48 % |
| Dewpoint: | 11 °C |
| Pressure: | 1019 hPa |
| Insolation: | 402 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr ENE |
| Inside Temperature: | 19.3 °C |
| Inside Humidity: | 59.0 °% |

