North Saanich Middle School
North Saanich Middle School
Explainer
| Date: | 2026/04/29, 18:52 |
| Temperature: | 16.8 °C L: 8.1 °C, H: 17.4 °C |
| Humidity: | 62 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1023 hPa |
| Insolation: | 192 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 1 km/hr ENE Gust: 3.2 km/hr |


