North Saanich Middle School
North Saanich Middle School
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 14:22 |
| Temperature: | 19.3 °C L: 9.7 °C, H: 19.3 °C |
| Humidity: | 59 % |
| Dewpoint: | 11 °C |
| Pressure: | 1016 hPa |
| Insolation: | 751 W/m2 |
| UV Index: | 4 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 7 km/hr ENE Gust: 8.1 km/hr |


