North Saanich Middle School
North Saanich Middle School
Explainer
| Date: | 2026/04/29, 17:44 |
| Temperature: | 17.1 °C L: 8.1 °C, H: 17.4 °C |
| Humidity: | 62 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1023 hPa |
| Insolation: | 372 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 5 km/hr NNE Gust: 6.4 km/hr |


