Tillicum Elementary School
Tillicum Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/04/30, 15:56 |
| Temperature: | 21.2 °C L: 12.9 °C, H: 21.3 °C |
| Humidity: | 45 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1014 hPa |
| Insolation: | 649 W/m2 |
| UV Index: | 2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SW |


