Tillicum Elementary School
Tillicum Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/05/01, 12:12 |
| Temperature: | 16.6 °C L: 14.0 °C, H: 18.9 °C |
| Humidity: | 63 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1013 hPa |
| Insolation: | 745 W/m2 |
| UV Index: | 3 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr WSW |


