Galiano Montague Road
| Date: | 2026/04/29, 13:49 |
| Temperature: | 15.8 °C L: 8.0 °C, H: 15.8 °C |
| Humidity: | 69 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1024 hPa |
| Insolation: | 718 W/m2 |
| UV Index: | 2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 1 km/hr NNE Gust: 1.6 km/hr |