Swan Lake Nature House
| Date: | 2026/05/01, 17:36 |
| Temperature: | 19.6 °C L: 7.9 °C, H: 20.8 °C |
| Humidity: | 54 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1012 hPa |
| Insolation: | 261 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |